Osztálykirándulás-12.A

A Hamvas Béla Gimnázium 12.a osztálya szeptember első hétvégéjén Siófokra kirándult.

A 3 napos programhoz a Viola Ifjúsági Szálló adta a hátteret, ahol rengeteg közösségi játékot találhattunk: strand röplabda, foci és kosárpálya, asztalitenisz, csocsó és biliárd.

Így nem volt nehéz programot készíteni. A pénteki napunk különlegessége a Siófok plázson a Fergeteg party, ahova az egész osztály regisztrált, így átélhettük a Balázs Klári- Korda György házaspár tényleg fantasztikus buliját.

A szombati napon akadályversenyen vettünk részt 5-6 fős csapatokban, ahol Siófok nevezetességeit, szobrait ismertük meg, majd este egy vetélkedőn mértük össze erőnket, de ennek nem volt nagy tétje, mivel mindenki kapott ajándékot.

A bátrabbak mindkét nap gyalogoltak a Balatonban, mert fürdőzésről nem nagyon lehetett szó az alacsony vízállás miatt.

Tábortűzzel és szalonnasütéssel zártuk a szombat estét. Nagyon jól éreztük magunkat.

12A-Siofok-2022IX2