2009-Évzáró

Az oroszlányi Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola 2009. június 13-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartotta a 2008/2009-es tanév tanévzáró ünnepségét. Takács Tímea tanárnő köszöntötte a megjelenteket majd a Himnusz hangjaival kezdetét vette a hivatalos ünnepség.

Az igazgatói beszéd előtt Kulcsár Alice 9.b osztályos tanuló Reményik Sándor versét szavalta el.

A vers után Dr. Radványiné Varga Andrea igazgató hivatalosan is bezárta a 2008/2009-es tanévet. Sok hasznos információ is elhangzott. Csak néhány fontosabb, a teljesség igénye nélkül:

• A gimnázium a szünet ideje alatt zárva lesz, kivéve szerdai napokon, amikor ügyeletet tart az esetleges adminisztratív feladatok ellátása érdekében.
  • Pótvizsgák időpontjai:
    2009. augusztus 26. – matematika
    2009. augusztus 27. – minden egyéb tantárgy
  • Tanévnyitó: 2009. szeptember 1. (kedd) 9:00
    Három osztályfőnöki órával kezdődik a tanév!

A tanévzáró ünnepségen felolvasták azon tanulók neveit, akik kimagasló teljesítményükkel hozzájárultak iskolánk hírnevének öregbítéséhez. Ők az osztályfőnöküktől a bizonyítványukkal együtt vehették át az okleveleiket. Gratulálunk!

Kiemelkedő művészeti tevékenységéért oklevelet kapott:
Bálint Anikó és Kenedi Viktorina 6.a
Tajkov Alexandra 8.a
Bakó Lili, Hofer Szilvia, Szücs Kamilla, Varga Flóra 9.a
Simai Réka 10.a
Szücs Alexandra 10.d
Major Nikoletta 11.a

Kimagasló sport teljesítményéért oklevelet kapott:
Nagy Péter 6.a
Sáhó Bernadett 7.a
Erdész Ákos 9.a
Pap Eszter 9.b
Béres Bence 10.a
Csorba Katalin 10.b
Földi Máté, Kuti Ádám, Stoffer Dávid 10.c
Harmath Martina, Mikula Dániel, Stein Bence 10.d
Turi Gergely 11.a
Balogh Barbara 11.b
Herczeg Roland, Nagy Klaudia 11.c

Angol történetíró versenyért könyvjutalmat és oklevelet kapott:
Eredi Áron 5.a
Szente Cintia 11.a
Pilis Gergő és Rácz Róbert 12.B

Iskolánk diákjai közül kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért könyvjutalmat vehettek át az igazgató nőtől az alábbi tanulók:

5.a osztály: Gábor Brigitta, Milchram Ramóna, Handl Karola, Vépi Krisztián, Farkas Péter, Glázer Odett, Dénes Gergő, Timár Zsuzsanna, Horváth Gréta

6.a osztály: Lévai Gergő, Hungler Barna, Nagy Péter, Varga Evelin, Jobb Ildikó, Kenedi Viktorina, Stein Eszter

7.a osztály: Nagy Fruzsina, Sáhó Györgyi, Sáhó Berni, Hájos Christopher,Varga Fanni, Horváth Klaudia, Timár Mihály, Berbás Hanna, Timár Miklós

8.a osztály: Horváth Alex, Szoby Tivadar

9.a osztály: Bartalus Erik, Karácsony Tamás, Seyler Kinga, Boros Luca

9.b osztály: Schöffer Ádám, Gurszky Géza, Gurszky Gergő, Kulcsár Alice, Pallag Evelin, Bencsik Zoltán

10.a osztály: Dubnicz Alexandra, Nagy Roland, Bögre Ada, Sáhó Norbert

10.b osztály: Polgárfi Enikő, Csóti Vivien, Pardi Renáta, Csiki Andrea, Lambert Petronella

10.d osztály: Szász Martina, Tomayer Zsófia, Orlovits Blanka

10.e osztály: Szabó Anna, Győrik Mária, Schüller Andrea, Trézl Adrienn, Harmath Ádám, Viringer Diána, Rozgonyi Viktória

11.a osztály: Balogh Ferenc, Major Nikolett, Király Nikolett, Szente Cintia, Mezőfi Norbert, Gál Gabriella, Geszler Viktória, Vas Katalin, Tiszai Tibor, Szabolcs Ádám, Pukler Ottó, Bencsik Diána

11.b osztály: Agócs Kitti, Kovalcsik Veronika, Mészáros Inez

12.b osztály:Sólyom Viktória, Keczán András

Gratulálunk!

A jutalomkönyvek kiosztása után a Szózat hangjaival zárult az ünnepség.