2008-Őszi érettségi

Őszi érettségi vizsgák – 2008. november 20.

A Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola könyvtárában reggel fél nyolckor elkezdődött az őszi érettségi vizsgák nyitóértekezlete. Feketéné Székely Katalin elnökasszony és Dr. Radványiné Varga Andrea igazgatónő útmutatásaival kezdetét vette a délutánba nyúló vizsga. Az első felelő nyolc órakor húzott tételt, az utolsó bizonyítványokat pedig délután négy óra után vették át a diákok.

Iskolánk tanulóin kívül a megye több pontjáról érkeztek gimnazisták, hogy teljesítsék az őszi érettségi (szóbeli) vizsgák követelményeit. Általánosságban elmondható, hogy a megjelentek jól felkészültek ezekre a vizsgákra. Mindenki az alkalomhoz illő öltözékben jelent meg és kellő komolysággal, tudása legjavát nyújtva oldotta meg az általa húzott tételek feladatait.

A vizsga zárásakor az elnök (a vizsgáztató tanárok javaslatára) külön dicséretben részesítette feleletükért a következő tanulókat:

Erdélyi Petra – testnevelés
Keczán András – német
Major Nikolett – német
Richter Szilvia – angol

Az alábbi képek a vizsga befejezésekor, a bizonyítványok átadásakor készültek.