2011-Golf és Mizu

GOLFOZÁS ÉS "MIZUZÁS" A GÓLYATÁBORBAN

Idén is, mint minden évben, a hagyományoknak megfelelően a tanév első hetében Gőgh Zoltán tanár úr és az új, ötödikes osztállyal megajándékozott Varga Éva tanárnő Tarjánban egy életre szóló élményekkel teli tábort rendezett a kis gólyák számára.

Az öt napig tartó tábor alatt két végzős diák segítette a tanárok munkáját: Nemes Nikolett és Gálföldi Mónika. A kicsik által csak Éva néni és Zoli bácsiként emlegetett tanárok nagyon sok szórakoztató programmal, sportvetélkedővel, foglalkozásokkal, karaokéval, filmezéssel fűszerezték meg ez a fantasztikus hetet. Talán a legnagyobb sikert a borshow és a sportverseny aratta. Mindenki kipróbálhatta magát például a "bakancs golfban".

A szemfülesek kiszúrhatták, hogy az első vacsoránál Erős Dávid (akit a Csillag Születik tehetségkutatóból ismerhetünk) átsétált az ebédlőn. A borshow-on a gyerekeknek az ő feldolgozásában visszafelé lejátszott és jól ismert Fluor: Mizu című számát kellett felismerni.

Csütörtökön, a tábor zárásaként egy kis műsorral kedveskedtek a szülőknek az 5.A osztályosok. A színvonalas műsor részét képezték énekes, táncos bemutatók és egy Oscar-díjra érdemes mini színi előadás Börcsök Mária: ”Az állatiskola előtt” című művéből.

A tábor alatt rendesen sikerült összeszoknia a kedves kis bandának. Reméljük, hogy a következő évek csak még erősebb kötelékeket alakítanak ki közöttük.

Tök jó