2011-A gimnazisták ajándéka

A gimnazisták ajándéka

Többéves hagyományt folytatva iskolánk tanulói karácsony előtt megajándékozták a tatabányai Szent Borbála Kórház Gyermekosztálya intenzív részlegén fekvő kis betegeket. Idén a diákok saját készítésű játékokkal kedveskedtek (kifestők, kézzel varrt kabalák), néhány tanuló pedig saját jó állapotú játékaiból ajánlott fel e nemes célra. A tanári kar mindezt színes ceruzákkal, faragókkal és radírokkal egészítette ki.

Az ajándékok átadásán iskolánk tanári karát az ötletgazda és szervező Mucsiné Palásthy Ágnes tanárnő, valamint Nyerges-Wohl Gyöngyi tanárnő képviselték. A tanulók pedig (Jordán Helga 14. grafikus, Fehér Sára 14. grafikus, Bakó Lili12.a) a kórházi osztály szabályainak megfelelően „beöltözve” bemehettek az intenzív osztályra, és megható személyes találkozás keretében adhatták át a játékokat. A kórház részéről ajándékainkat Dr. Czelecz Zsuzsanna főorvos asszony és az osztály képviselői vették át.