2012-ZöldNap

2012. május 3. - ZöldNap [Galéria]

Iskolánk hagyományaihoz híven idén is megrendezésre került a „ zöldnap”.

A végzősök utolsó napját ünnepelte az egész iskola, ezért mindenki 1-1 zöld ruhadarabban jelent meg, és zöld csokoládét, almát, vagy innivalót vitt a búcsúzó diákoknak. 3 tanítási óra és a városon és az egész iskolán végigvonuló bolondballagás után kezdetét vette a zöldnapi műsor, melyet a végzős évfolyam rendezett.

A műsorban a tanáraiknak készültek válogatott feladatokkal, illetve a diákönkormányzat tagjai elbúcsúztatták ballagó tagjaikat. A feladatok között volt például egy előadás, melyben matematika tanároknak kellett előadniuk Shakespeare Rómeó és Júlia című darabjának híres erkélyjelenetét, de kizárólag matematikai kifejezésekkel. Más pedagógusoknak éppen énekelni kellett, vagy zumba koreográfiát kellett előadniuk.

Bár a végzősök jól szórakoztak, biztosak lehetünk benne, hogy az érettségiken nem irigyli őket egyik alsóbb évfolyamos tanuló sem.

Mosoly