2013-BORSHOW

BORSHOW 2013

2013. március 9-én ismét megrendezte a Diákönkormányzat - Gőgh Zoltán tanár úr vezetésével - hagyományos vetélkedőnket, a Borshow-t. [Képgaléria]

Az előző évek témái után (a történelmi korok, Harry Potter, Star Wars stb.) meglepetés volt az idei téma: a zene. Már az előzetes feladatok is ekörül forogtak: minél régebbi bakelitlemezt kellett bemutatni, valamint minden osztálynak írni kellett egy a zenéhez kapcsolódó dalt.

A vetélkedő nyitányaként a rockereknek, gospel énekeseknek vagy trubadúroknak öltözött tanulókGőgh Zoltán „karmester úr” vezényletével elénekelték „A zene az kell” című musical-részletet, majd kezdetét vette a versengés. A sokszínű feladatok („igazi” Tina Turner beszerzése, gofri sütés, zenei totó, sorversenyek, léggitár bajnokság stb.) igazán jó szórakozást nyújtottak. A szakértő zsűri is jól végezte feladatát ( a zsűri elnöke Farkasné Bíró Mónika, a Járási Tankerület igazgatója volt, tagjai Dr. Radványiné Varga Andrea igazgatóasszony, Bányai Ferenc alapítványi elnök, valamint Kiss Csaba, a vetélkedő támogatója voltak.)

A nemes versengés végeredményeként az 1. helyezett és a nagy Borshow-zászló átmeneti tulajdonosa a 11.a osztály lett (osztályfőnökük Mészárosné Fülöp Laura). 2. helyezést ért el a 10.c osztály (osztályfőnökük Póczos Tamás), 3. lett a 12.c osztály (osztályfőnökük Jenei András). A díjazottak tortát és kölyökpezsgőt kaptak. A takarítás lehetőségét „nyerte” a 10/1. osztály.

Köszönet a Diákönkormányzat tagjainak, Gőgh Zoltán és Eichardt János tanár uraknak a szervezésért, az iskola alapítványának  és Kiss Csabának a támogatásért!

A nyerteseknek gratulálunk!

Ebben a hónapban:Ebben a hónapban:2037