2014-Tankönyvrendelés

Tisztelt Szülők!

A tavalyi évhez hasonlóan a 2014/2015-ös tanévben is díjbekérőt fog küldeni a KELLO a lakcímükre a rendelt tankönyvek árának kiegyenlítéséhez.

Az iskolából a rendelés leadását követően kiiratkozó tanuló ne fizesse be a könyvek árát, illetve a pótvizsgára küldött diák várja meg a vizsga eredményét a befizetéssel!

A tankönyvek árának befizetési határideje augusztusban lesz. Azok a Szülők, akik a kért határidőig nem tudják befizetni a könyvek árát, azt később is megtehetik, de a könyvek átvétele csak a befizetésről/utalásról szóló igazolások bemutatásával lehetséges.

A tankönyvek ára utalvánnyal is fizethető lesz. Hogy milyen módon, és milyen utalványokkal, arról a Tankönyvellátó időben tájékoztat majd.

Amennyiben a Szülők szeretnének tankönyvet vásárolni, azt a webshop.kello.hu oldalon regisztrációt követően megtehetik. A webshopban június 30-ig leadott rendelések fognak tanévkezdésre a szülők által megadott címre megérkezni.

Üdvözlettel: Könyvtárellátó Nonprofit Kft.