2015-Angolos

Rendkívüli angol órák - amerikai diákok látogatása a gimnáziumban

2015. március 16-án immár ötödik alkalommal nyolc amerikai diák látogatott el az oroszlányi Hamvas Béla Gimnáziumba és Szakképző Iskolába.

A diákok tanórákon vettek részt, és az oroszlányi tanulók lehetőséget kaptak, hogy ezen a napon inkább szóban mérettessék meg angoltudásukat.  Sokan használták ki a nem mindennapi lehetőséget, és mind a diákok, mind tanáraik örömmel beszélgettek, énekeltek, játszottak együtt. A nap közös ebéddel zárult a gimnázium ebédlőjében.

Tanulóink kipróbálhatták, hogy igazán remek lehetőség idegen nyelvet tanulni és képesnek lenni megértetni magukat anyanyelvű emberekkel úgy, hogy közben még jól is érzik magukat.

Reméljük, hogy nem utoljára töltöttünk el ilyen szép, tavaszi délelőtt együtt!

Majorovitsné Mózes Gertrúd
munkaközösség-vezető