OnLine pszichológiai konzultáció

Tisztelt Szülők, Diákok és Pedagógusok!

A kialakult járványügyi helyzetben, az iskolabezárások idején sem szeretnénk a családokat, tanulókat segítség nélkül hagyni. Ha újra indul a tanítás, folytatjuk a pszichológiai tanácsadást, addig is szükség esetén messengeren, online konzultáció kérhető.

Szerdán 13-15 óráig elérhető vagyok, de a tanácsadás tervezhetősége miatt előtte egyeztessünk időpontot!

Iskolapszichológusként a tanulóknak, szülőknek és pedagógusoknak nyújtok pszichés támogatást, a problémák mielőbbi, és hatékonyabb megoldása érdekében. Lelki problémák, szorongásos, depresszív tünetek, krízisek esetén hívjanak/hívjatok bizalommal!

Érdekes tartalmakról cikkeket az iskola honlapján és időnként a facebook oldalamon tervezek megosztani (pl.: szülőknek ötletek az otthoni élet megszervezéséhez, napirend, hatékony kommunikáció-tippek, milyen mondatokkal segíthetjük a tanulást, egészségfejlesztés, szorongáscsökkentés, tanulási motiváció).

Kéréseket, javaslatokat szívesen fogadok.

Üdvözlettel: Kürti Renáta pszichológus