Közlemény

Tisztelt Szülők és Diákok!

A koronavírus miatt kialakult helyzetben a félévi bizonyítványok "kiosztása" megváltozik.

A félévi eredményeket elsődlegesen a KRÉTA felületén lehet megtekinteni.

Akinek szüksége van rá, az a titkárságon 2021. január 25-től, azaz hétfőtől nyomtatott formában is megkaphatja a félévi értesítőt.

Ügyfélfogadás:
H-K-Sz-Cs: 8:00-16:00
Pénteken: 8:00-14:00

Fontos! A lepecsételt és aláírt dokumentumot az adatvédelmi rendelkezések értelmében csak személyesen a tanuló veheti át!

Megjegyzés: Az iskolában maradó lapokat az első, jelenléti oktatással történő héten az osztályfőnöktől megkapja minden diák. Reményeink szerint ez február első hetében történik meg - a vírushelyzettől függően. A ”papíralapú” bizonyítvány miatt tehát nem kell feltétlenül bejönni az iskolába.