2010-Teke eredmények

Teke Infó

Egyre népszerűbb sportág iskolánkban a teke. Sokan járnak rendszeresen tömegsport foglalkozásra hétfőn és szerdán az ország egyik legjobb és legszebb pályájára. A tömegsport foglalkozásokon kívül lehetőség van a továbbfejlődésre is. A legjobbak tavaly és idén is indulnak a városi teke bajnokságban. Itt 16 csapat méri össze tudását. Ez évente 30 mérkőzést jelent délutánonként. Többen szerepeltek már iskolánkból NB1-es ifjúsági bajnokság mérkőzésén is. A népszerűséget misem bizonyítja jobban, hogy a „tekeláz” megfertőzte már a Lengyel József Gimnázium tanárait is, hiszen ők is jelentkeztek a bajnokságba KATEDRA néven.

Tanári csapat: Tőkés Sándor, Eichardt János, Richter Lóránd és Póczos Tamás (tekés nevén GuríTom).

Eredményeink: 2010.január 23-án, Sárisápon rendezték meg a Megyei Diákolimpiát, rendkívül nehéz pályán, nagy vendéglátói szeretettel. 42 induló volt különböző kategóriákban. Elmondhatjuk, hogy a Lengyel József Gimnázium és szakközépiskola diákjai taroltak.

Eredmények:

Harmath Martina 11.D  1. hely
Seyler Lajos 10.A  1. hely
Szabó Viktória 10.A  2. hely
Rohrbacher Ferenc 9.C  2. hely
Hungler Barna 7.A  2. hely
Karácsony Tamás 10.A  3. hely

Iskolánkat a területi döntőn a képen látható tanulók képviselik.

Felkészítő tanár:  Karácsony László.

Cool